درباره ما

 

شركت ايران نارا از ابتدای سال 1358 با انگيزه عرضه محصولات برترجهان و نيز ارائه بالاترين سطح خدمات پس از فروش تأسيس گرديده و باتوجه به سرمايه گذاري هاي فراوان درشناخت شركت هاي معتبرخارجي و معرفي محصولات مناسب به سازمان ها و بانك هاي داخلي در طول 30 سال گذشته بعنوان بزرگترين عرضه كننده ماشين هاي اداري و بانكي درايران شناخته مي شود. اينك اين شركت اميدوار است با اندوخته سالها تجربه و توسعه روزافزون شبكه هاي فروش و خدمات پس از فروش ، همچنان عرضه كننده مورد اعتماد در امر ماشين هاي اداري و بانكي باشد.


همچنين گروه شركت هاي ايران نارا با بيش از 500 نفر پرسنل به شرح ذيل مي باشند:

1- شركت ايران نارا
كليه امور فروش به سازمانها، بانك ها، ارگانهای دولتی ،شرکتهای خصوصی و نمايندگي هاي فروش شرکت ايران نارا در تهران و شهرستانها ، امور بازرگاني و ارتباط با شرکای تجاری خارجی را عهده دار مي باشد

2- شركت صنايع توليدي ايران نارا افزار

شركت صنايع توليدي ايران نارا افزار با احداث يكي از مدرن ترين كارخانجات توليد ماشين هاي اداري و بانكي در مساحتي بالغ بر 30.000 متر مربع مشتمل بر 7.000 متر مربع سالن توليد سر پوشيده با معماري سازه هاي فضايي در شهرك صنعتي هشتگرد در گام نخست راه اندازي خطوط توليد مانيتورهاي LCD با نام BenQ ، چاپگر هاي تحويلداري بانكي و پولشمارهاي ايستاده را اجرايي نمود. در مرحله بعدي،راه اندازي خطوط توليد دستگاه هاي خود پرداز بانكي (ATM) را در سال 1385 آغاز كرد و اخذ مجوز توليد 10.000 دستگاه خود پرداز(ATM) در سال 1386 ، نشان از پتانسيل بالاي كارخانه و نمودار عزم راسخ اين شركت مبني بر پيشرفت و توسعه صنعت كشور به واسطه انتقال فناوريهاي پيشرفته به ميهن عزيزمان مي باشد. در آخرین مرحله نیز راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ دستگاههای سورتر اسکناس در سال 1388 را آغاز نموده و مجوز تولید 3000 دستگاه سورتر را اخذ نموده است.

3- شركت خدمات ماشين هاي اداري نارا
با حدود 200 ..نمايندگي معتبر و 50 ..تيم فني متخصص در شهرستانها و بالغ بر 160 نفر مهندس و تکنسین در تهران بزرگ خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات عرضه شده را به عهده دارند.
 

نمونه اي از خدمات اين شركت به شرح ذيل مي باشد:
   • پشتيباني سخت افزار – نرم افزار
   • طراحي و توليد نرم افزار كاربردي سيستمهاي بانكي
   • تعمير گاه سخت افزار و برد هاي PCB
   • بخش تحقيق و توسعه R&D
   • امور قراردادهاي پشتيباني

 

تجهيزات اداري و بانكي كه توسط شركت ايران نارا عرضه مي شوند عبارتند از:

1-دستگاه هاي خود پرداز(ATM)
2-دستگاه صدور ، شخصي سازي و پاكت گذاري كارت
3-سيستم هاي پاكت گذاري اسناد ( Inserter& Mailing Systems )
4-تجهيزات MICR
5- سورترهاي اسكناس
6- دستگا‌ه هاي شخصي سازي و صدور دسته چك
7-چاپگر
8- تجهیزات فروشگاهی POS ( Point of Sales )
9- اسکناس شمارهای ایستاده
10- دستگاههای کپی و فکس
11- دوربین های امنیتی و حفاظت پیرامونی
12- چاپگرهای لیزری

 

© کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شرکت ایران نارا می باشد.

طراحی بوسیله شرکت ستکام ®