افتخارات ایران نارا در عرضه محصولات بانکی و غیر بانکی

افتخارات ایران نارا در عرضه محصولات بانکی و غیر بانکی

شرکت ایران نارا با نزدیک به 4 دهه تجربه همواره منشا خدمات موثردر عرضه محصولات بانکی و غیر بانکی کشور می باشد. این شرکت دارای کلیه محصولات سخت افزاری بانکی در حوزه پرداخت و اسناد اعتباری از قبیل صدور کارت آنی ، چک ریدر ، سورتر اسکناس ، خود پرداز ، VTM ، کیوسک ، Hybrid بوده که بغیر از 2  محصول پایانی که در حال بررسی و بازاریابی آن در کشور توسط این شرکت می باشد  ، مابقی محصولات هم اکنون در بازار ایران در حال بهره بردای می باشد ، ایران نارا  را میتوان به عنوان بزرگترین و تنها ارائه کننده این محصولات در کشور معرفی نمود  .
ایران نارا نه تنها در زمینه محصولات بانکی افتخار آفرین شده است بلکه  این شرکت فعالیت گسترده ای در  محصولات غیر بانکی نیز دارد که میتوان به فروش تجهیزات بازرسی از قبیل دستگاههای X-RAY  کامیون و خودرو ، تجهیزات سنکرون مانند Bodet اشاره نمود .
اما از مهمترین افتخارات ایران نارا که اخیراً به آن دست یافته است میتوان به هماهنگی  طرح صیاد بانک مرکزی با تنها دستگاه شخصی ساز چک در ایران که تحت انحصار این شرکت می باشد اشاره نمود که با همت کارشناسان ایران نارا طراحی دستگاه CBD2000 که مخصوص این طرح می باشد آغاز و با تلاش شبانه روزی کارشناسان این شرکت دستگاه یاد شده با  بهترین نوع نوآوری در انطباق صدرصدی با نیاز مشتری به عرصه محصولات بانکی پیوست و بدنبال افتخارت پی در پی این شرکت  ، میتوان از پیاده سازی طرح جامع نظام مالیاتی دولت که پس از 2 سال تلاش و همت متخصصان داخلی با همکاری متخصصان فرانسوی در سطح کشور به اجرا درآمده یاد کرد . 
یکی ارزشمندترین سرمایه‌ های شرکت ایران نارا مدیران و کارشناسان خبره، با دانش فنی بالا و دارای تجربه تخصصی چندین ساله این شرکت می‌باشند که با تلاش و پشتکار خود درجهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان گام برمیدارند . 

تجهیزات اداری و بانكی كه توسط شركت ایران نارا عرضه می شوند عبارتند از:
1-دستگاه های خود پرداز(ATM ) 
2-دستگاه صدور ، شخصی سازی و پاكت گذاری كارت
3-سیستم های پاكت گذاری اسناد ( Inserter & Mailing Systems )
4-تجهیزات MICR
5- سورترهای اسكناس
6- دستگا‌ه های شخصی سازی و صدور دسته چك
7-چاپگر 
8- تجهیزات فروشگاهی POS ( Point of Sales )
9- اسکناس شمارهای ایستاده
10- دستگاههای کپی و فکس
11- دوربین های امنیتی و حفاظت پیرامونی
12- چاپگرهای لیزری

تاریخ درج: 1396/11/09
ارتباط با ما