اپلیکیشن سانا (سامانه نارا )

اپلیکیشن سانا (سامانه نارا )

دپارتمان پشتیبانی ایران نارا به منظور بهبود فرایند خدمات پس از فروش خود، با تکیه بر دانش بومی کارشناسان حوزه اتوماسیون اداری خود اقدام به تولید و پیاده سازی سیستمی هوشمند با نام سانا نمود .
اپلیکیشن سانا (سامانه نارا ) نرم افزار تحت اندروید آنلاین است که بر اساس نیازهای شرکت ایران نارا با هدف ارتباط سریعتر کارشناسان در سطح کشوربا مرکز به منظور خدمت رسانی بهتربه مشتریان طراحی شده است .
یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار در حوزه تیکتینگ می با شد .
نحوه عملکرد این سیستم بدین صورت است که ارجاع تیکت ثبت شده در سیستم اعلام خرابی ایران نارا در لحظه انجام می گیرد وکارشناس با مشاهده تیکت در نرم افزاربرای سرویس دهی به مشتری اقدام می نماید .
ثبت دیتا در لحظه توسط کارشناس به ازای اقدامات صورت گرفته روی دستگاه جهت رفع خرابی  و رصد اطلاعات بصورت آنلاین توسط مدیران و مسئولین ذیربط، منجر به رفع اشکالات سرویس دهی به مشتریان می گردد .
نرم افزار سانا با حذف ارتباطات اداری و تماس های تلفنی در حوزه تیکتینگ بین کارشناسان و مسئولین و همچنین سرعت دهی به خدمات رسانی به مشتریان بدون اتلاف وقت و کاهش خطا در ورود اطلاعات در مبدأ توانسته کمک شایانی در خدمات رسانی به مشتریان  انجام دهد .
از بارزترین مزیت های این سیستم درحوزه اعلام خرابی به موارد ذیل می توان اشاره نمود :
1. سهولت در نصب واستفاده در گوشیهای هوشمند با سیستم عامل اندروید 
2. اختصاص تیکت اعلام شده از سمت مشتری در کسری از ثانیه به کارشناسان 
3. ثبت و درج آنلاین اطلاعات مربوط به مراجعات در سیستم با کمترین خطا 
4. افزایش سرعت مراجعات کارشناسان به شعب بانک جهت رفع ایراد 
5. حذف بروکراسی اداری 

تاریخ درج: 1396/09/29
ارتباط با ما