ایران نارا نبض تراکنش در نمایشگاه ITE تهران

ایران نارا نبض تراکنش در نمایشگاه ITE  تهران

نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی تراکنش (ITE) پس از سه روز و برگزاری سه همایش و بیش از 50 کارگاه، عصر روز چهارشنبه ششم آبان ماه در مجتمع نمایشگاهی شهر به کار خود پایان داد.
 ایران نارا نیز همگام با کلیه بانکها ، موسسات و شرکتها که در این زمینه فعالیت می نمایند در نمایشگاه ITE و با معرفی دستگاههایی همچون : ریسایکلر 8600 ( خودپرداز + خوددریافت ) ،  دستگاه خودپرداز 5600 دیواری و سالنی ، دستگاه صدور آنی کارت با مارک HODOO ، دستگاه چاپگر Pass book  با مارک Compuprint مدل SP40  ، دستگاه چک اسکنر با مارک PANINI مدل Vision XP ، دستکاه صدور آنی کارت مارک Matica مدل Espresso ، دستگاه سورتر اسکناس مارک SBM مدل SB9 وSB3000 SB 5000  شرکت نمود .
همچنین در مراسم اختتامیه این رویداد، دکتر محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز فابا و مدیر همایش و نمایشگاه تراکنش، در سخنانی، برگزاری نمایشگاه توسط بخش خصوصی، تنوع شرکت‌کنندگان و مباحث متنوع محتوایی را از ویژگی‌های بارز این نمایشگاه دانست و از حمایت‌های خوب و مؤثر مراکز و شخصیت‌های دولتی تشکر کرد.
بیات از شکل‌گیری دبیرخانه دائمی ITE و تبدیل آن به نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کشور در حوزه کارت و پرداخت و فناوری اطلاعات صنایع مالی(Fintech)خبر داد و گفت، از سال آینده حضور شرکت‌های خارجی در رویداد بسیار پررنگ‌تر خواهد شد.
به گزارش دبیرخانه رویداد در پایان این مراسم، جوایز استارتاپ‌های برتر این نمایشگاه اهدا شد و با اهدای تندیس و مدال از حامیان راهبردی، اسپانسرهای طلایی ( شرکت ایران نارا و .... ) ، غرفه‌داران و اصحاب رسانه‌‌‌ای که بیشترین همکاری با ITE را داشتند، تقدیر شد.

تاریخ درج: 1394/08/10
ارتباط با ما